Mashinky.cz

Fórum

Navigace fóra - nacházíte se zde:FórumMashinky: Tipy & TrikyKřižovatka
Please or Registrovat to create posts and topics.

Křižovatka

Prohlížel jsem na různých webech křižovatky. Většina je na principu kruhového objezdu. Mají tu nevýhodu, že zaberou spoustu místa a když do nich vjede delší vlak a současně další vlaky, tak se zasekají. Já používám tuhle se dvěma mosty. Tak to třeba těm co ji neznají pomůže.

Nahrané soubory:
  • Pro přístup k nahraným souborům se musíte přihlásit.

Používám prostorově náročnou křižovatku, ale s maximální propustností

Nahrané soubory:
  • Pro přístup k nahraným souborům se musíte přihlásit.

Pokud máte křižovatku můžete ji dát na Steam Workshop, případně jen nakopírovat "text" křižovatky. V okně s razítky do dole tlačítko na kopírování vybraného razítka jako textu. Ten se dá vložit a přenést zase dohry (klasicky CTRL + C / V + dole ty dvě tlačítka ve hře).

 

Něco jako :
188#380/c#*225d#*2244#388#*22670/5#*2676#*2454/2#*2493#*26ca#*24a5#*266b#*26d98%90#*2887/c#*28878#*28e80/d#*2ab3/5#*2af4/2#*2cf9#*2ce3#*2eha#*2cgb#*2ei68#*2ch20#*2ei6#*225go/k*211%7#*2676%j#*26cho#*289f#*28e8*211%l#*2cf9%i/eo

Btw na mém obrázku s velkou křižovatkou je vidět, že zelená šipka semaforu mizí z viditelného dosahu, zkoušel jsem různé nastavení grafiky atd., ale bez úspěchu. Abych viděl celou obrazovku semaforům, tak musím být hodně přizoomovaný. Dá se s tím něco dělat ?

Pro WalkingWad:

Nevím jak v novějších verzích Mashinek, ale v té moji, když si udělám razítko a je tam most, tak  razítko vždycky udělá dřevěný most. Takže ho musím zbourat a nahradit železným. Takže je lepší udělat razítko bez mostu a pak ho tam přidat.

Pro Vedecko:

Ať jsem hledal jak jsem hledal, tak ten neviditelný semafor jsem nenašel. Asi je to někde vlevo nahoře. Škoda, že jsi ho nějak neoznačil.  Může to být tím, že je před semaforem strom a přes něj není semafor vidět. Když mi to tak udělá, tak vybagruji pod semaforem díru a pak ji zase zarovnám. Jde to i pod kolejemi a nemusíš je bourat. Ta křižovatka je ďábelské dílo. Chtěl jsem si ji vyzkoušet, ale nikde jsem na ni na mapě nenašel místo. A kdybych do ní měl jako mašinfíra vjet, tak bych se bál, že se tam ztratím a už mě nikdy nikdo nenajde. Jako když člověk vleze do nového supermarketu.

Okomentováno od Mounty v 15.12.2019, 14:33

Pro WalkingWad:

Nevím jak v novějších verzích Mashinek, ale v té moji, když si udělám razítko a je tam most, tak  razítko vždycky udělá dřevěný most. Takže ho musím zbourat a nahradit železným. Takže je lepší udělat razítko bez mostu a pak ho tam přidat.

Pro Vedecko:

Ať jsem hledal jak jsem hledal, tak ten neviditelný semafor jsem nenašel. Asi je to někde vlevo nahoře. Škoda, že jsi ho nějak neoznačil.  Může to být tím, že je před semaforem strom a přes něj není semafor vidět. Když mi to tak udělá, tak vybagruji pod semaforem díru a pak ji zase zarovnám. Jde to i pod kolejemi a nemusíš je bourat. Ta křižovatka je ďábelské dílo. Chtěl jsem si ji vyzkoušet, ale nikde jsem na ni na mapě nenašel místo. A kdybych do ní měl jako mašinfíra vjet, tak bych se bál, že se tam ztratím a už mě nikdy nikdo nenajde. Jako když člověk vleze do nového supermarketu.

Razítko v sobě nedrží typy mostů, kolejí a tunelů, to se definuje v horní záložce v okně razítek.

Krtek has reacted to this post.
Krtek

To nastavení razítka jsem přehlédnul. Díky

WalkingWad has reacted to this post.
WalkingWad