Mashinky.cz

Fórum

Navigace fóra - nacházíte se zde:FórumFanpage Mashinky.cz: ObecněRegistrace do fóra
Please or Registrovat to create posts and topics.

Registrace do fóra

Page 1 of 2Next

Ahoj admine.

Nevím kam to mám napsat tak to píšu sem jelikož všechny ostatní pokusy asi selhaly...

Včera jsem se zaregistroval na fórum ale nedošel mi email s heslem ani po tom co jsem zkusil si ho znovu poslat přes zapomenuté heslo.

Zkoušel jsem ti napsat přes formulář co je zde na stránkách (kontakt)  ale nevím jestli ti ta zpráva došla jelikož jsem opět nedostal potvrzení na email.

Můj nick je Creatides. Můj email bys tam měl mít, nebo i u článku jak jsem posílal ty kolejiště.

Nevím jestli to ostatním funguje a jenom mě ne (což při mojem štěstí...)

Dej kdyžtak vědět co s tím a pak se tato zpráva může smazat jelikož sem moc nepatří.

Díky

Ahoj,

to je divný, registrace proběhla v pořádku, heslo máš vygenerované nové a zaslal jsem ti ho na e-mail.

Případně zkus kouknout ještě do spamu, jestli ten automatický e-mail s potvrzením o registraci nepadl tam.

Díky ?

Ještě jednou ahoj 🙂

Tak se moc omlouvám, ale nějak nefungovalo zasílání e-mailů. Nyní je to již v pořádku.

Ahoj,

super, email jsem dostal, přihlášení úspěšné 🙂 .

Tak jsem rád že se aspoň odhalila chyba a už snad vše pošlape jak má.

Skvělá zpráva! 🙂

Chybu jako takovou jsi odhalil, ale příčinu nevím, takže to bylo vyřešeno jiným způsobem a už to funguje.

Tak není důležité jak to funguje ale že to funguje ?

Jo a když jsme u toho tak ještě jedna taková blbost - dá se nějak upravit profilový obrázek? V My Profile to nikde nevidím.

Ale to jen tak aby řeč nestála ?

 

Jo a nevadila by i změna hesla na vlastní, to tvoje si asi nebudu pamatovat...

Tak tak ?

Blbost to není - vpravo nahoře máš "Přihlášený uživatel", tak při najetí na něj (tvůj nick) ti vyjede nabídka, kde klikneš na profil a tam už se snad vyznáš. Je tam i možnost změny hesla.

Jinak dobrý postřeh, zítra na to udělám podrobnější obrázkový návod.

 

Kdyby něco, tak piš ?

Fíííha 🙂

Té lišty jsem si fakt vůbec nevšiml 🙂

Tak to je super !

Je nenápadná.

Jsem chtěl napsat, že si počkám na toho avatara a ty tam hned práskneš takovýho zabijáckýho škorpióna 😀

Jj, moc se mi líbí, je to můj milášek 🙂

Apropo, je to trochu offtopic ale teď jsem si všiml že na steamu je podzimní výprodej... zase zmiznou nějaké éčka...

Page 1 of 2Next