Mashinky.cz

Fórum

Please or Registrovat to create posts and topics.

Silniční doprava zboží

Chybí mi tady téma na návrhy nové funkčnosti, tak to dávám sem. Napadlo mě při hraní víc věcí (předpokládám že nejsem sám), ale jedna mi přišla vysloveně okatá. Jaktože neexistuje auto na převoz zboží? To je jedna z nejzjevnějších věcí které by se měly auty převážet. Postavil jsem si u továrny silnice, silniční nádraží, depo ... a najednou zjistil že zboží není čím převážet.

Nejsem u hry, ale to bude tím, že v současné době tuším má silniční doprava obsahovat pouze vozidla pro první dvě epochy a zde zboží nebylo. Zkuste se podívat zda ve Steam Workshop nějaké vozidla pro zboží již nějaký moder nepřidal.

Okomentováno od Kaven v 30.11.2019, 11:39

Chybí mi tady téma na návrhy nové funkčnosti, tak to dávám sem. Napadlo mě při hraní víc věcí (předpokládám že nejsem sám), ale jedna mi přišla vysloveně okatá. Jaktože neexistuje auto na převoz zboží? To je jedna z nejzjevnějších věcí které by se měly auty převážet. Postavil jsem si u továrny silnice, silniční nádraží, depo ... a najednou zjistil že zboží není čím převážet.

Jak tu padlo, první update obsahoval jen část aut pro první tři epochy. Ve vánočním updatu bude dálší část nových aut (11) a také auto na zboží.

Krtek has reacted to this post.
Krtek