Mashinky.cz

Dekorace ve hře a váš názor?

Ahoj Mashinkáři!

Honza při práci na velkém city updatu zveřejnil pár chystaných vylepšení. V minulém článku jsme si představili fotbalový stadion, nyní tu máme fontánu.

K fontáně nám však rovnou psal, že bude bez jakéhokoliv bonusu pro město nebo hráče, tedy krom vizuálního oživení.

Já osobně dekorativní prvky ve hře využívám v takové té pomyslné pauze, kdy například čekáte na další dobu, více surovin nebo vás aktuálně nenapadá jak by jste své impérium rozšířili.

Jako první se mi vybavila hra Roller Coaster Tycoon, kde jsem si prakticky hned v začátku hry začínal stavět park pro návštěvníky právě pomocí dekorací.

Reakce návštěvníků zábavního parku nebyly kdo ví jak vyladěné, ale co si matně pamatuji, tak i tyto dekorace je „dělaly šťastnějšími“, pokud to však člověk překombinoval, mohl je naopak rozzuřit, protože se z vašeho super úžasného parku s živými ploty a přírodním bludištěm nemohli dostat k atrakcím, což byl jejich hlavní důvod vstupu.

Vlastně i ve hře The Sims jsem si zveleboval obydlí pomocí koberců, obrazů, sošek a keřů. Tam však měli pro postavičky přínos v podobě lepšího pocitu z prostředí. I když pár kousků tyto vlastnosti nemělo, ale ty jsem ze svého nedostatečného vkusu nevyužíval.

To jen taková malá odbočka co se mi vybavilo při myšlence na dekorace ve hře.

Jak to máte vy? Jak se stavíte vy k dekorativním prvkům ve hře? Využíváte je ve velké míře či naopak je spíše ignorujete? A používá jen předměty, které vám dodají nějaký bonus? 🙂

One thought on “Dekorace ve hře a váš názor?

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..