Mashinky.cz

Fórum

Navigace fóra - nacházíte se zde:FórumBugy: Nahlášení buguChybičky a přehlednost
Please or Registrovat to create posts and topics.

Chybičky a přehlednost

Chybičky: Nový Ocelový klenutý most nejde zprůhlednit, takže se pod ním špatně stavějí semafory.

V nastavení průhlednosti se po každém spuštění hry musí zprůhlednit "nová" ikona konců a druhů tratí (značka vpravo). Ostatní zůstávají tak jak byly před uložením hry.

Když se na kraji města postaví sloup el. vedení, tak když tam dosáhne silnice nebo dům, tak sloup smaže a přeruší vedení.

K přehlednosti: Při sledování jízdy vlaku (šipka dolů) zmizí ikony vlaků a nádraží. Dřív, když nemizely to bylo přehlednější.

 

Pár dalších připomínek: Vápencový důl, ve kterém pracuje bagr je moc pěkný, ale v dolech se různě objevuje záhadný plot, kterým bagr projíždí -viz. obrázek.

Pořád si pletu vagóny na ropu a olej, kvůli jejich ikonám. Myslím, že by neměl být problém přehodit jejich barvu na Ropa -tmavě modrá kapka, Olej -žlutý barel.

Nahrané soubory:
  • Pro přístup k nahraným souborům se musíte přihlásit.

Díky za rychlou zpětnou vazbu, určitě se hodí sepsat co nejvíce postřehů po nové aktualizaci, ať vývojáři mohou vydat opravu co nejdříve. 🙂

Jen tak dál.

Dík za názor, Já už jsem se začal obávat, že pořád jenom otravuji.

Teď jsem si uvědomil, že žluté už jsou el. tokeny. Takže ty olejové ikony a tokeny by mohly být třeba růžové.