Mashinky.cz

Fórum

Navigace fóra - nacházíte se zde:FórumMashinky: Obecně o hřeRozšiřování měst
Please or Registrovat to create posts and topics.

Rozšiřování měst

Co způsobuje rozšíření města? Hru jsem koupila dneska, začala jsem hrát doporučenou mapu, v podstatě tutoriál, mám tam už diesely a města jsou stále stejně velká (malá).

Ahoj, hned od začátku se města dají rozšiřovat tím, že převážíš pasažéry (obyvatelé) mezi městy. Po kliknutí na město vidíš informaci, kolik je ještě potřeba do města dovézt cestujících, aby se město rozrostlo.

Krtek and Abby have reacted to this post.
KrtekAbby

Přikládám ještě obrázek kde je vidět město Vsetín, kde jsem aktuálně na 25ti domech, město s další epochou začalo přijímat i poštu a zboží.

To jsou prakticky další možnosti jak město donutit rychleji se rozrůstat. Taky jde v tabulce "informace" vidět kolik je ještě potřeba cestujících, pošty nebo zboží, aby se město rozrostlo o další dům.

Snad ti to pomohlo, kdyžtak se klidně ptej 🙂

Abby has reacted to this post.
Abby

Díky moc 🙂

K rozšiřování měst bych dodal, že můžete městu pomoct, když kolem komunikace nebudete mít vodu, nebo skálu (pak se v tomto místě nerozšiřuje město). S tou silniční dopravou (zvlášť autobusovou) očekávám, že na rozloze města bude záležet.

Ahoj,

hra mi hlásí, že se město nemůže rozrůst. Je na lvl 23. nevíte kde by mohl být chyba?

Možná je ohraničeno vodou, kolejemi, skalami  nebo koncem mapy. Bylo by dobré, kdybys tu dal obrázek toho města.