Mashinky.cz

Ahoj všichni! Vítejte na Fanpage hry Mashinky

Mashinky,

nemálo už toho bylo napsáno, nemálo toho zažili vlastníci této hry. Cokoliv zde bude zmíněno, pravděpodobně už někdo někde napsal nebo řekl.

Hra samotná je zatím v Early Access (předběžném přístupu), takže tento stav není konečný. Jak každý brzo zjistí, je hra už nyní schopna poskytnou několik hodin zábavy. Prakticky jen fantazie vám dokáže napovědět kam až je možné s touto hrou zajít.

Osobně hru srovnávám s mojí nejoblíbenější z mládí a tou je Transport Tycoon Deluxe. Ač TTD chyběly moderní prvky např. snazší stavění kolejnic nebo přeci jen lepší grafika, celková hratelnost byla více než uspokojivá.

Hra je v moderním kabátě a uživatelsky přívětivá.

Nezbývá než jen doporučit k zakoupení, tím samozřejmě podpoříte českého vývojáře Jana Zeleného. Honza na této hře pracoval sám bezmála 8let a stále ještě není vývoj u konce, takže se máme na co těšit.

Přeji mnoho zábavy jak ve hře samotné, tak i zde na webu.

 

2 thoughts on “Ahoj všichni! Vítejte na Fanpage hry Mashinky

 1. Ľuboš

  Ahoj. No to je paráda, človeče, klobúk dolu. To, čo roky nedokázali zavedené herné spoločnosti, spraví jediný človek sám.
  Normálne nemám slov. Keby sa to časom rozšírilo aj na automobilovú dopravu (s náväznosťou na železnicu), prípadne vznikli ďalšie klony, to by bola úžasná vec. Na trhu je diera jak svet, väčšina tycoonov alebo hry Fever nestoja ani za dobré slovo. Držím palce do ďalšieho vývoja.
  Otázka – dá sa kúpiť iba cez Steam, alebo bude k dispozícii aj na DVD?

  1. admin Post author

   Ahoj, asi tě zklamu, ale nejsem vývojář Jan Zelený, jsem pouze fanoušek a budu se snažit mu předat veškeré podněty a reakce ostatních fanoušků. Automobilová doprava je v plánu a dokonce i modifikace, tak uvidíme co přinese čas, je super, že na tom pracuje takto pečlivě a nejde mu vyloženě pouze o zisk.
   Neměl bych strach říci, že i DVD verze bude k dispozici, případně nějaká sběratelská edice, protože tato hra má velice velký potenciál. Prozatím tedy pouze přes steam a nebo rovnou na offiko stránce hry mashinky.com

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..