Mashinky.cz

Vánoční aktualizace, 3.éru najdete pod stromečkem!

Spousta z nás netrpělivě vyčkává a těší se na další aktualizaci. Update, který nám přinese 3.éru, konkrétněji éru dieselu.

Není ještě jasný celý seznam změn, co vše bude aktualizace obsahovat. Ale již nyní se dá očekávat, že by měla být vydána ještě do Vánoc. Cílem vývojářů je, aby každý z nás, měl pod stromečkem také nový obsah ve hře Mashinky. Takový menší dárek v období svátků.

Následně budu ve většině případů Honzu Zeleného přímo citovat, ale ono to ani jinak nejde.

Novinkou by tedy měl být hlavně petrochemický průmysl, dieselové vlaky a samozřejmě nová várka úkolů.To by samo o sobě „jen“ příjemně rozšířilo obsah hry a vytvořilo pro hráče nové výzvy, ale nepřidalo další mechaniky. Hráči se tak můžou těšit ještě na pár nových drobností, které hru příjemně zpestřují.

Ta dlouho očekávaná novinka, avšak řazena mezi ty menší je stavba headquarteru (sídla). Zatím se pracuje na dalších levelech, ale už nyní si půjde někam umístit svůj dům. Časem tedy bude možnost vylepšení na další „levely“ a samotné vylepšování by chtěli vývojáři dát do rukou hráče, ne jen třeba na základě velikosti firmy.

Už větší novinkou bude přeprava „zboží“, o kterém jsme psali v článku o záhadných bednách 🙂 Jedná se o jakési výrobky různých průmyslových odvětví. Takže jakmile začne být nějaký průmysl aktivní, jako další produkt bude vytvářet bedny se „zbožím“. Ty budou sloužit k vylepšování města o něco efektivněji, než to jde nyní přepravou pasažérů. Podobný význam dostane i pošta. Potřeba samotné distribuce se zdá být hodně fajn zpestření a trošku jiný gameplay.

Spolu s tím se ve hře objeví možnost si vybrané průmyslové budovy postavit ručně a na své náklady. Zatím to bude jen vlaštovka, využitá v jakémsi prototypu, ale možná se časem v případě téhle mechaniky dočkáme širšího využití.

Snad vás to nadchlo stejně jak mě a o to víc nám bude teď ten čas do Vánoc utíkat pomaleji 🙂

3 thoughts on “Vánoční aktualizace, 3.éru najdete pod stromečkem!

 1. Creatides

  Tak to jsou dobré zprávy a už jen počkat do Vánoc.

  Po přečtení nadpisu jsem už chtěl aktualizaci stahovat (3.éra je tu!).

  Bohužel jsem po dalším čtení zjistil že si ještě musím počkat.

  Ale zase potěšil ten seznam novinek, vypadá že toho bude opravdu dost což je fajn.

  Tak ať už jsou Vánoce 🙂

 2. Krtek

  Děkuji za seznam očekávaných odtajněných novinek, na které se můžeme těšit s 3.érou. Uvidíme, třeba nás vývojáři překvapí i dalšími možnostmi, které byly jako podněty vzneseny. Jinak se přidávám k Creatides, ten nadpis trochu klame a lze z něj pochopit, že 3.éra již vyšla.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..