Mashinky.cz

Vydání 4.éry se blíží!

Vydání 4. éry se blíží!

Pro některé dlouhé čekání na novou čtvrtou éru se blíží ke konci. Jak se vývojáři v čele s Honzou Zeleným přibližují k termínu vydání, poodkrývají novinky, na které se můžou hráči a hráčky těšit. Podle vyjádření vývojářů se bude jednat o největší aktualizaci, kterou Mashinky dostaly od spuštění v režimu open access. Důvodem je to, že součástí aktualizace nebude jen samotná 4. Éra, ale i nové a velmi zajímavé úkoly a také některé nové nebo aktualizované questy pro dřívější období s velmi jedinečnými a vzrušujícími odměnami.

Součástí 4.éry je již potvrzeno:

  • Několik nových dieselových lokomotiv
  • Vozy pro dva nové typy nákladu
  • Nové průmyslové budovy
  • Nové průmyslové řetězce

Tento týden jsme obdrželi informaci o aktuálním stavu aktualizace: „4.epocha je ve fázi, že jde od A po Z projít tzn.content je hotov, ale zatím se modeluje, kreslí textury, píšou texty, opravují skripty atd.. jinak designově je to už uzavřené“.

Závěrem, až budeme mít další informace o připravované 4.éře, tak je zde zveřejníme.

PS: Ohledně bugů, které reportujete zde na fóru, tak jsou v co nejkratší době předávány přímo na vývojáře, kde máme prakticky ihned zpětnou vazbu. Většina bugů je známá, takže je vývojáři evidují. Aktuálně se klade velký důraz na 4.epochu, která bude co nevidět zveřejněna 🙂

Takže vydržte a těšte se co nám zatím největší aktualizace přinese.

Krtek & admin

One thought on “Vydání 4.éry se blíží!

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..