Mashinky.cz

Aktualizace, která přinesla do hry vozidla je tu!

Zdravíčko, tak jsme se konečně dočkali! Dnes ráno Honza vydal aktualizace, která do hry přidala dlouho očekávaný obsah v podobě vozidel! 😯

Prozatím tedy pouze do experimentální verze, kterou samozřejmě můžete hrát také, ale jedná se tedy o takové beta testování. Takže je možné, že narazíte na několik bugů (chyb) a aktualizace může obecně obsahovat více nedostatků, než by jste očekávali.

Nicméně s tím musíme počítat pokud hrajeme experimentální verzi, která nám umožní si vyzkoušet chystané aktualizace dříve než jsou oficiálně vydány.

Takže již nyní si můžete postavit zastávku, propojit silnicí města, převážet pasažéry, materiál a možná tak ulehčit železnicím.

 

Samozřejmě pokud narazíte na nějaké chyby, je možné je zmínit ať už zde pod článkem nebo na fóru, kde budou připomínky předány přímo vývojářskému týmu Mashinek. 🙂

One thought on “Aktualizace, která přinesla do hry vozidla je tu!

  1. Krtek

    Super zpráva, sice experimentální verzi nepoužívám, ale už se těším na vydání aktualizace. Bug to není, ale poslední týden sleduji zvýšené nároky na PC, do teď jsem s tím neměl žádné problémy. Po spuštění hry chvíli je bílá obrazovka (toto někdo hlásil už před pár měsíci) pak normálně naběhne menu, vyberu uloženou hru a po načtení se hra tak na 2-3 minuty zasekává (řeším tím, že dám pauzu ve hře a jdu od PC, jednou mě při tom i spadla), překvapuje mě to tím, že silniční dopravu nemám a do teď jsem s tím problém neměl. PC už mám starší, ale HW nároky by měl splňovat.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..