Mashinky.cz

Aktualizace – silniční vozidla

Tak jsme se dočkali a silniční vozidla jsou konečně ve hře Mashinky! Stalo se tak po updatu 6.10.2019 kdy se do základní hry dostala aktualizace s dlouho očekáváným obsahem v podobě silničních vozidel!

Nyní máte možnost rozšířit Vaše dopravní impérium o silniční automobily, koupit autobusy a nákladní vozidla, postavit silniční infrastrukturu včetně mostů a tunelů a hlavně převézt prvních několik druhů zboží a cestujících. Rozhodnout, kde je lepší použít silniční vozidla a kde vlaky je už na Vás.

Silniční doprava je volitelná, můžete dál používat pouze vlakovou a i pro ni jsou rozpracované další novinky, ale protože jsou silniční vozidla skutečný game changer, doufáme, že jim dáte šanci, pošlete nám zpětnou vazbu a hlavně si je zamilujete tak jako my 🙂

Neočekávejte přítomnost vozidel hned pro všechny epochy. Začínáme s první várkou těch, které se zaměřují především na pasažéry a lehčí náklad, především pro první 3 epochy ve hře. Další budeme brzy přidávat a v jednom z příštích updatů se určitě objeví i vozidla pro převoz jídla a zboží, protože tam bude největší využítí právě silniční dopravy.

Silniční vozidla

  • Můžete použít existující městskou infrastrukturu na veřejnou dopravu nebo spojit města silnicemi a využívat kdykoliv i mosty a tunely.
  • Můžete se svézt v jednom z vašich vozidel a užít si realistickou krajinu zase trochu z jiného pohledu.
  • Hra obsahuje i novou fyziku pro pozemní dopravu, včetně výmolů a setrvačnosti.
  • Můžete kombinovat železniční a silniční stanice jejich inventář je sdílený.
  • Vozidla také inteligentně zabírají jednotlivé platformy, ty můžete vytvářet stejně jako železniční stanice za sebou, nebo více platforem vedle sebe a vytvořit si tak unikátní design Vašich nádraží. Nezapomeňte používat Šablony a uchovat si tak nejlepší a nejefektivnější tvary stanic. 😉
  • Vozidla jsou schopná předjetí, pokud je rozdíl v rychlostech dostatečný a následuje dostatek volných dílků rovné silnice. Pokud předjíždějí překážku, dokáží to i v zatáčce a kdekoli jinde.
  • Železniční přejezdy jsou chráněné automatickou závorou, kterou spouští přítomnost vlaku v daném bloku (takže pro vysokorychlostní soupravy je umístění železničního návěstidla těsně k železničnímu přejezdu velmi špatný nápad vedoucí občas ke katastrofám 🙂 V jednom z dalších updatů se ještě zaměříme na vícenásobné přejezdy a uděláme je trochu bezpečnější.

A v neposlední řadě (a kromě mnoha oprav bugů) do hry přibyla nová mapa jménem Lake!

Těšíme se na vaši zpětnou vazbu a přeji příjemný zážitek s hrou.

Zdroj: Steam – Mashinky – Jan Zelený

Pokud máte někdo zajimavé zkušenosti či postřehy, které by jste chtěli sdělit ostatním hráčům nebo přímo vyvojářům, tak je můžete napsat jak do komentáře, na fórum a nebo přímo na mailovou adresu info@mashinky.cz

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..