Mashinky.cz

Něco se tu chystá!

Trošičku se odkloníme od klasického článku k samotné hře Mashinky a navnadíme se na nadcházející Vánoce, svátky a obecně radostné období.

Moc dobře vím, že jako administrátor těchto stránek o Mashinkách stojím spíš za starou bačkoru, než že bych vás každým dnem příjemně překvapoval. Což samozřejmě chápu a proto jsem se potají snažil vymyslet a přinést nějakou odměnu.

Odměnu za věrnost, trpělivost, pozornost nebo také za tu špetku pozornosti, kterou právě věnujete tomuto článku a čtete pozorně co vám chci sdělit. 🙂

Takže ať už jste věrní návštěvníci, kteří většinou skřípou zuby z pozdních příspěvků, sem tam i něco okomentují a následně čekáte na další obsah těchto fanouškovských stránek. Nebo patříte k další skupince návštěvníků, kteří jen tak potichoučku jdou kolem, občas si něco přečtou a zase odejdou. Nebo tu jste prakticky poprvé, vůbec nechápete o čem to tu píšu a v duchu si říkáte „sakra, to není stránka s receptem na perníčky?!“. 😀

Je to prakticky jedno, protože teď máte šanci všichni!

Šanci na to, aby jste získali i něco na oplátku, že navštívíte tuto stránku a zajímáte se vůbec o hru Mashinky.

Zabralo mi to snad věčnost a zbytky sil, které mi na konci dne vždy zůstaly, ale vyplatilo se! Mám obrovskou radost a moc se těším na vaši odezvu.

Berte to jako nalákání ke sledování aktuálního dění v následujících dnech kolem hry Mashinky a na těchto stránkách, aby vám náhodou něco neuniklo.

Buďte pozorní, protože první nápovědy můžou být kdekoliv a pomalu se objevují.

Protože věřte, přijde i Ježíšek! 😉 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..